Czyszczenie kostki brukowej

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
serwisant
Posty: 67
Rejestracja: 16 lip 2020, 13:30
Kontakt:

Czyszczenie kostki brukowej

Post autor: serwisant »

Najprostszym sposobem na zadbanie o ścieżki, alejki czy podjazd w okolicy domu jest zadbanie o stan ich nawierzchni, a nie ma bardziej praktycznego rozwiązania, niż regularnia przeprowadzane prace konserwacyjne. Jedną z takich prac, która przychodzi na myśl i jest nieskomplikowana jest czyszczenie kostki brukowej. Tutaj z pomocą przychodzą wszelkiego rodzaju myjki ciśnieniowe, których wykorzystanie zapewni komfort pracy i komfortowy sposób na doprowadzenie powierzchni "do porządku" oraz zastosowanie odpowiednich środków czyszczących. Rzecz jasna jeśli samodzielnie nie czujemy się na siłach i obawiamy się, że coś zepsujemy to warto zasięgnąć po pomoc profesjonalistów.
http://budowa-remonty.xlx.pl/
kłopocik

Re: Czyszczenie kostki brukowej

Post autor: kłopocik »

ja u siebie na posesji kostke czyszcze przy pomocy myjki cisnieniowej karchera, zamowilem na myjki.eu kilka miesiecy temu, najlepsza inwestycja moim zdaniem jesli chodzi o porzadki wokol domu
kołpak111

Re: Czyszczenie kostki brukowej

Post autor: kołpak111 »

Ja czyszczenie kostki brukowej u siebie na podjeździe regularnie oddaję w ręce specjalistów z Sodablast24.pl z Warszawy. Mają system, który pozwala zmyć nawet najbardziej uparte zabrudzenia - wiem coś o tym, bo kiedyś wylałem na chodnik farbę, która nie chciała zejść mimo wielokrotnych prób. Dopiero ekipa z Sodablast24.pl była w stanie doprowadzić mój chodnik i podjazd do porządku. Od tamtej pory zawsze proszę ich o pomoc i dzięki nim kostka jest idealnie czysta.
nień

Re: Czyszczenie kostki brukowej

Post autor: nień »

My naszą czyścimy właśnie myjką i wygląda dobrze nic złego się z nią nie dzieje. Kostkę Quadro mamy od producenta TALBUD-A ze Skawiny. Ich oferta jest szeroka, akurat ta kostka składa się z trzech kostek - dwa różnej wielkości kwadraty oraz jeden prostokąt, można ją układać na różne sposoby. My zdaliśmy się na doświadczenie i umiejętności pracowników tej firmy - oni nam ją profesjonalnie ułożyli. Całość wyszła w dobrej cenie, polecam.
nień

Re: Czyszczenie kostki brukowej

Post autor: nień »

My naszą czyścimy właśnie myjką i wygląda dobrze nic złego się z nią nie dzieje. Kostkę Quadro mamy od producenta TALBUD-A https://talbud-a.pl/asortyment/quadro/ ze Skawiny. Ich oferta jest szeroka, akurat ta kostka składa się z trzech kostek - dwa różnej wielkości kwadraty oraz jeden prostokąt, można ją układać na różne sposoby. My zdaliśmy się na doświadczenie i umiejętności pracowników tej firmy - oni nam ją profesjonalnie ułożyli. Całość wyszła w dobrej cenie, polecam.
ODPOWIEDZ