Bezpieczeństwo

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
login
Posty: 28
Rejestracja: 18 cze 2020, 10:32

Bezpieczeństwo

Post autor: login »

W jaki sposób dbacie o swój spokój? Chodzi mi o takie kwestie jak zabezpieczenia na życie typu polisy ubezpieczeniowe czy ochrona domu https://saippsecurity.pl czy oszczędności na czarną godzinę? My mamy od niedawna polisy, ale też zastanawiamy się nad współpracą właśnie z agencją ochroniarską, bo myślę, że to dałoby duży oddech i pewność, że nic się nie stanie, kiedy nie będzie nas w domu czy np. będziemy spać.
Awatar użytkownika
Lola
Posty: 33
Rejestracja: 13 lut 2020, 23:16

Re: Bezpieczeństwo

Post autor: Lola »

Dla mnie ważne są też kwestia finansowe, dlatego stawiam na regularne oszczędzanie może niewielkich kwot, ale jestem zwolennikiem twierdzenia, że grosz do grosza, a uzbiera się większa kwota :)
Awatar użytkownika
zoi77
Posty: 158
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:46

Re: Bezpieczeństwo

Post autor: zoi77 »

Niezależnie czy chodzi o dom, czy firmę w każdy aspekcie bezpieczeństwo jest ważne. Jeżeli chodzi o biznes, to tutaj naprawdę trzeba o wiele aspektów zadbać. Przykładowo warto wiedzieć, że tutaj https://cbrne-security.pl/doswiadczenie.html możemy liczyć na wsparcie z prawa atomowego. Firma, ta może zająć się kwestiami zabezpieczeń przed promieniowaniem.
lami_żuj

Re: Bezpieczeństwo

Post autor: lami_żuj »

W dobie liczych ataków hakerskich, bezpieczeństwo sieci, bezpieczeństwo IT to kluczowe sprawy dla każdego biznesu! Dlatego nie wahajmy się korzystać ze wsparcia specjalisów w tym zakresie - lepiej zrobić to wcześńiej niż później, aby uniknąć utraty ważnych danych :) Polecam wam https://www.kreski.pl/pl/bezpieczenstwo-it.html - znają się świetnie na tych kwestiach i z pewnością podpowiedzą jakie dobrać rozwiązania, aby wasza firma była w 100% bezpieczna.
ODPOWIEDZ