Alternatywa dla ogrzewania gazowego

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Olifka
Posty: 19
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:20

Alternatywa dla ogrzewania gazowego

Post autor: Olifka »

Cały czas byłam przekonana, że najlepszą opcją jest ogrzewanie gazowe, ale znajomy polecił firmę https://kdpinvest.com/ od pomp ciepła. Taka opcja jest bardzo opłacalna, a co najważniejsze ekologiczna. Zastanawiam się czy jednak nie zdecydować się na taką instalacje. Ktoś z was ma? Jak się sprawdza w zimę i jak z rachunkami?

beninca manual
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Alternatywa dla ogrzewania gazowego

Post autor: Iza »

Jeśli ktoś z Was chciałby się zdecydować na nowoczesne i oszczędne ogrzewanie podczerwienią polecam kontakt z firmą TermoPlaza. Firma ta oferuje właśnie specjalne panele grzewcze na podczerwień, które nie tylko zapewnią Wam tanie ogrzewanie, ale będą się też fajnie prezentowały w Waszym domu lub mieszkaniu :)
Lesławka

Re: Alternatywa dla ogrzewania gazowego

Post autor: Lesławka »

Dobrą ofertę na panele ma firma Hymon. Moim zdaniem jedna z najlepszych w tej chwili firm, która działa kompleksowo. To znaczy doradza, jakie panele wybrać, co zamotnować, robi dobry montaż. tu macie szczegóły do ich oferty https://hymon.pl/panele-fotowoltaiczne-lodz/. Myślę, że wszystko jest jak najbardziej w porządku
różka

Re: Alternatywa dla ogrzewania gazowego

Post autor: różka »

No w sumie są różne alternatywy, ale moim zdaniem najważniejsze jest to, żeby dobrać coś naprawdę odpowiedniego. A skoro tak, to ja uważam, że nie ma to jak pompy obiegowe . To też może bardzo fajnie wpłynąć na całość ogrzewania. I jestem zdania, że to będzie koniecznością dla bardzo wielu rodzin.
Kaśka

Re: Alternatywa dla ogrzewania gazowego

Post autor: Kaśka »

W takiej sytuacji ja na pewno od razu mogę każdemu zaproponować system https://www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/ który może być zarówno ogrzewaniem jak i chłodzeniem naszych pomieszczeń. Jeśli chodzi o moje wybory to ja właśnie w głównej mierze stawiam na dobre rozwiązania.
ODPOWIEDZ