Zagraniczne rozliczenia podatkowe

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
Awatar użytkownika
farid83
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2021, 15:15

Zagraniczne rozliczenia podatkowe

Post autor: farid83 »

Witajcie. Jak sądzicie, do kogo powinienem się zgłosić po pomoc przy rozliczeniu podatku za pracę za granicą? Doszły mnie słuchy, że specjalizuje się w tym firma BFA Poland. Mieliście okazję korzystać z ich usług?
Awatar użytkownika
Nitara94
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2020, 17:36

Re: Zagraniczne rozliczenia podatkowe

Post autor: Nitara94 »

BFA Poland oferuje szybkie i profesjonalne rozliczenie podatku z zagranicy. Ja im zaufałam i bardzo dobrze na tym wyszłam. Nie da się ukryć, że mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie, żeby zająć się wszystkimi formalnościami.
TadeuszŻ

Re: Zagraniczne rozliczenia podatkowe

Post autor: TadeuszŻ »

Jeżeli jesteśmy w temacie rozliczeń podatkowych to polecam zapoznać się z oferta tego biura Napora w Lublinie http://br-napora.pl/kontakt/ . Kilka razy korzystałem z pomocy tego biura i naprawdę i byliśmy zadowoleni . Biuro oferuję bardzo dobre ceny i szybko realizują zlecenie.
MichałŚ90

Re: Zagraniczne rozliczenia podatkowe

Post autor: MichałŚ90 »

Ja współpracuję od dwóch lat z biurem rachunkowym https://www.adamus.net.pl/. Mają wiedzę oraz niezbędne doświadczenie, a to się przekłada na komfort współpracy. Doświadczone księgowe, radzące sobie ze stale zmieniającymi się przepisami. Rozliczenia dokładne
Mizeń

Re: Zagraniczne rozliczenia podatkowe

Post autor: Mizeń »

Ja osobiście pracuję w Holandii. Teraz przychodzi czas rozliczeń, dlatego żeby odpowiednio się za to zabrać bez popełnienia błędów to skutecznie zawsze pomaga mi w tym biuro rachunkowe https://aangifte24.com ze wszystkimi formalnościami, dostępem do dokumentów i wsparciem doświadczonych księgowym. Dzięki czemu odzyskałam naprawdę niezłą sumkę z moich wypłaconych podatków i skorzystasz ze wszystkich ulg jakie się należą.
Włodek

Re: Zagraniczne rozliczenia podatkowe

Post autor: Włodek »

Ja się akurat nie rozliczałem za granicą z podatków, lecz interesowałem się tym jaki VAT obowiązuje w Wielkiej Brytanii. Na pewno bardzo dokładnie ten temat został poruszony na stronie https://portfelpolaka.pl/jaki-vat-obowi ... -brytanii/ i jestem zdania, że fajnie jest ten artykuł przeczytać.
ODPOWIEDZ