System do monitoringu GPS w biznesie

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
Awatar użytkownika
ArekWicz
Posty: 242
Rejestracja: 11 paź 2019, 9:10

System do monitoringu GPS w biznesie

Post autor: ArekWicz »

Hej,
Chciałbym zapytać Was czy w swojej firmie transportowej macie może systemy do monitoringu GPS? Jeśli tak, to byłbym wdzięczny za wszystkie wskazówki, ponieważ własnie zastanawiamy się nad takimi rozwiązaniami i potrzebujemy przede wszystkim najwyższej jakości :)
Awatar użytkownika
Qubis77
Posty: 108
Rejestracja: 27 lis 2019, 22:49

Re: System do monitoringu GPS w biznesie

Post autor: Qubis77 »

Tutaj jak najbardziej warto zwrócić uwagę na system Flotman ze względu na bardzo stabilne działanie, do tego szeroki zakres funkcjonalności bo rzeczywiście pokazują nową twarz tego jak powinno wyglądać profesjonalne wsparcie organizacji transportu, w tym również samej obsługi klienta która potrafi sprawnie rozwiązywać wszystkie pojawiające się wątpliwości, bądź błędy.
Awatar użytkownika
Qubis77
Posty: 108
Rejestracja: 27 lis 2019, 22:49

Re: System do monitoringu GPS w biznesie

Post autor: Qubis77 »

:)
Awatar użytkownika
RafałIl
Posty: 58
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:21

Re: System do monitoringu GPS w biznesie

Post autor: RafałIl »

Też podzielę się pozytywną wypowiedzią na temat Flotman i uważam, że to jedna z lepszych propozycji jeśli chodzi o system do monitoringu GPS. Stawiają na stabilność działania i dokładne raportowanie, myślę że z ich pomocą uda Wam się na pewno lepiej nimi zarządzać i tym samym generować lepsze zyski.
Awatar użytkownika
sensualna
Posty: 54
Rejestracja: 03 kwie 2019, 7:58

Re: System do monitoringu GPS w biznesie

Post autor: sensualna »

O, ciekawe...
Ostatnio zmieniony 29 sty 2020, 15:28 przez sensualna, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ArekWicz
Posty: 242
Rejestracja: 11 paź 2019, 9:10

Re: System do monitoringu GPS w biznesie

Post autor: ArekWicz »

No to czas najwyższy się za to zabrać i dzięki za pierwsze podpowiedzi. Na pewno dokładnie się temu przyjrzę z nowym rokiem bo czas na kolejne zmiany na lepsze i do tego w biznesie.
Awatar użytkownika
Qubis77
Posty: 108
Rejestracja: 27 lis 2019, 22:49

Re: System do monitoringu GPS w biznesie

Post autor: Qubis77 »

ArekWicz pisze: ↑03 sty 2020, 13:36 No to czas najwyższy się za to zabrać i dzięki za pierwsze podpowiedzi. Na pewno dokładnie się temu przyjrzę z nowym rokiem bo czas na kolejne zmiany na lepsze i do tego w biznesie.
Bardzo dobrze, mamy nadzieję że jeszcze podzielicie się z nami dokładniejszymi informacjami. Ja podrzucam Wam jeszcze link do strony https://www.flotman.pl/lokalizacja-gps/ ... ciezarowe/ gdzie możecie znaleźć dokładniejsze informacje odnośnie systemu gps do samochodów ciężarowych.
Awatar użytkownika
RafałIl
Posty: 58
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:21

Re: System do monitoringu GPS w biznesie

Post autor: RafałIl »

Mam nadzieję, że podzielisz się z nami konkretami jeśli już podejmiesz decyzję odnośnie wyboru systemu do monitoringu GPS który warto wykorzystać w biznesie. Przede wszystkim rozwiązanie o dużym zakresie funkcji, stabilności działania i pełnym wsparciu ze strony samej obsługi technicznej która nawet jak coś jest nie tak to szybko się tym zajmie.
Awatar użytkownika
Investon
Posty: 25
Rejestracja: 09 sty 2020, 9:33

Re: System do monitoringu GPS w biznesie

Post autor: Investon »

RafałIl pisze: ↑14 sty 2020, 12:03 Mam nadzieję, że podzielisz się z nami konkretami jeśli już podejmiesz decyzję odnośnie wyboru systemu do monitoringu GPS który warto wykorzystać w biznesie. Przede wszystkim rozwiązanie o dużym zakresie funkcji, stabilności działania i pełnym wsparciu ze strony samej obsługi technicznej która nawet jak coś jest nie tak to szybko się tym zajmie.
Ja rok temu stałem przed taką decyzją i zdecydowałem się na system Flotman. Oprócz monitoringu gps posiada on także funkcje wspierające zarządzanie firmą - tworzy harmonogramy pracy, statystyki tras, kierowców, spalania itp Nie wyobrażam sobie prowadzenia wydajnie firmy bez takiego narzędzia. Tu mam wszystko jak na dłoni

tokarka opis
Awatar użytkownika
sensualna
Posty: 54
Rejestracja: 03 kwie 2019, 7:58

Re: System do monitoringu GPS w biznesie

Post autor: sensualna »

Dzięki za rozwijanie tematu.
Awatar użytkownika
zorza
Posty: 37
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:30

Re: System do monitoringu GPS w biznesie

Post autor: zorza »

Był czas, że o tym myślałam, ale zainwestowałam w coś innego, co mi całą firmę połączyło w jedno . Komunikacja znacznie się polepszyła, nie ma teraz żadnych przestojów, czy problemów. Potrzebna była co prawda odpowiednia Integracja systemów IT , ale to znacznie przekłada się na korzyści firmowe. Więc warto było ponieść ten koszt.
Awatar użytkownika
MaciejReski
Posty: 31
Rejestracja: 19 lut 2020, 10:23

Re: System do monitoringu GPS w biznesie

Post autor: MaciejReski »

To prawda, jeśli chodzi o wybó dobrego systemu do lepszej organizacji pracy w firmie transportowej to Flotman zasługuje na wyróżnienie. Łatwiej można zarządzać kadrą pracowników, mamy pewność odnośnie zużycia paliwa, powiadomienia odnośnie najbliższych przeglądów, wykonanych serwisów itd. W końcu wszystko jest w jednym miejscu i jednocześnie łatwiej nam pozyskiwać nowe zlecenia z największych giełd transportowych. Przy większej flocie taki rozwój oraz inwestycje są jak najbardziej słuszne!
Awatar użytkownika
yuta
Posty: 11
Rejestracja: 02 mar 2020, 11:01

Re: System do monitoringu GPS w biznesie

Post autor: yuta »

MaciejReski pisze: ↑19 lut 2020, 10:27 To prawda, jeśli chodzi o wybó dobrego systemu do lepszej organizacji pracy w firmie transportowej to Flotman zasługuje na wyróżnienie. Łatwiej można zarządzać kadrą pracowników, mamy pewność odnośnie zużycia paliwa, powiadomienia odnośnie najbliższych przeglądów, wykonanych serwisów itd. W końcu wszystko jest w jednym miejscu i jednocześnie łatwiej nam pozyskiwać nowe zlecenia z największych giełd transportowych. Przy większej flocie taki rozwój oraz inwestycje są jak najbardziej słuszne!
Byl taki czas, kiedy bylem sceptycznie nastawiony do wszelkich systemow ulepszajacych firme. Mialem zdanie, ze to wyciaganie pieniedzy od firm i wysokie abonamenty, na ktorych zyskuje glownie tworca aplikacji. Jednak moi Wspolnicy nalegali na decyzje o wprowadzeniu wlasnie Flotmana w naszej firmie i teraz widze jak na dloni, ze faktycznie oszczednosci sa wieksze conajmniej 10 razy niz bym sie spodziewal. Niesamowite jak malo wiemy o swojej firmie dopoki nie wprowadzimy systemu nadzoru... Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jacekk
Posty: 12
Rejestracja: 24 lut 2020, 9:34

Re: System do monitoringu GPS w biznesie

Post autor: Jacekk »

Tez chcialbym wprowadzic taki system u siebie, jednak nikt z was nie napisal o cenie - tanio to ile? drogo to ile? :)
Awatar użytkownika
inecka
Posty: 161
Rejestracja: 27 cze 2019, 22:20

Re: System do monitoringu GPS w biznesie

Post autor: inecka »

maz ma firme transportowa, wszystkie auta sa wyposazone w gps do samochodu , dzieki temu mozna w kazdej chwili zlokalizowac auto, sprawdzic z jaka jedzie predkoscia itp
Awatar użytkownika
ArekIw
Posty: 12
Rejestracja: 07 lut 2020, 14:58

Re: System do monitoringu GPS w biznesie

Post autor: ArekIw »

Ostatnio czytalem znowu o tym temacie i wpadl mi w rece link https://www2.flotman.pl/konto-demo do darmowego konta demo na flotmanie - sprawdzcie, nie wiem ile jeszcze bedzie dzialal
Maruśia

Re: System do monitoringu GPS w biznesie

Post autor: Maruśia »

A co powiecie na temat aplikacji mobilnych czy webowych ? Chodzi o to by w miarę na bieżąco rozbudowywac o nowe funcjonalności ? Przy okazji też dzięki takim aplikacjom po prostu zarządzamy firmą. Moim zdaniem bardzo dobre rozwiązanie, tylko jeszcze szukam firmy, która mi zrobi taka aplikacje. I moje pytanie czy ktoś korzystał może z tej firmy https://www.qarbon.pl/pl/ ? Bo ja właśnie taką znalazłam ;)
Paweł

Re: System do monitoringu GPS w biznesie

Post autor: Paweł »

Szukałem firmy, która z największą dokładnością pomoże mi monitorować kierowców w mojej firmie logistycznej. Miałem wrażenie, że część moich kierowców nie jest ze mną do końca szczerych. Musiałem dowiedzieć się kiedy i gdzie robią postoje, czy nie przekraczają prędkości. Wtedy trafiłem na stronę https://bss24.pl/monitoring/monitoring-gps-pojazdow/ firmy Beta Security i to było dokładnie to, czego szukałem.

umk ul wielicka
Awatar użytkownika
feel09
Posty: 479
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:20

Re: System do monitoringu GPS w biznesie

Post autor: feel09 »

Świetną opcją jest monitoring GPS truckonline , umożliwia on nam doglądanie pracy naszych kierowców, w ten sposób również możemy kontrolować tankowanie jak i proces zużycia paliwa.U nas świetnie się sprawdził także mogę polecić z czystym sumieniem. Warto zainwestować w taki monitoring.
ODPOWIEDZ