Polecane biuro rachunkowe

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
Awatar użytkownika
Nezumi
Posty: 36
Rejestracja: 25 sty 2019, 14:07

Polecane biuro rachunkowe

Post autor: Nezumi »

Słyszałeś już o biurze rachunkowym Saldo.pl? Jeśli nie to koniecznie powinieneś się zapoznać z jego ofertą. To renomowane biuro rachunkowe i pracują tam sami profesjonaliści.
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Polecane biuro rachunkowe

Post autor: Iza »

Kiedy już wybierzecie dla siebie odpowiednie biuro rachunkowe, zastanówcie się również nad wyborem odpowiedniego oprogramowania dla Waszej firmy. Na stronie http://www.primesoft.pl/ możecie poczytać sobie o nowoczesnych systemach księgowych oferowanych przez Primesoft, które mogą znacznie ułatwić i przyspieszyć zachodzenie różnych procesów księgowych ;) Tak więc polecam :)
Awatar użytkownika
Loliczko
Posty: 112
Rejestracja: 03 lip 2019, 8:56

Re: Polecane biuro rachunkowe

Post autor: Loliczko »

Moim zdaniem warto popytać i posprawdzać opinie najpierw. My dzięki temu trafiliśmy na biuro Super księgi - http://superksiegi.pl/ i naprawdę księgowość jest bardzo dokładnie prowadzona
Awatar użytkownika
zorza
Posty: 37
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:30

Re: Polecane biuro rachunkowe

Post autor: zorza »

Nie zawsze polecane biuro księgowe jest dobre. Przecież wiadomo, jak to jest dziś z tymi poleceniami. Moja znajoma prowadzi małą firmę działającą w sieci i przeniosła się od jednego biura, do drugiego. Bo tamto niby lepsze, polecane. Koniec końców się okazało, że to pierwsze nie było lepsze, mimo iż jeden błąd im się zdarzył. Dlatego ja uważam, że jakąkolwiek księgową się zatrudni, powinno się, przynajmniej czasami, prowadzić audyt finansowy https://www.glc.pl/uslugi/audyt/ . Dla bezpieczeństwa i własnego spokoju.
Awatar użytkownika
pogromcaolbrzyma
Posty: 283
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:03

Re: Polecane biuro rachunkowe

Post autor: pogromcaolbrzyma »

A dlaczego miałabym płacić księgowej, skoro mogę to zrobić sama? Jeśli ktoś woli księgową i może sobie na to pozwolić finansowo - proszę bardzo, ale ja mam zamiar skorzystać z firmy : https://wfirma.pl/ksiegowosc Z rozwagą przeczytałem wszystkie opinie na temat tej firmy i ich systemu, zapoznałam się z jej zasobami i podjęłam decyzję, że skorzystam z oferty, tym bardziej, że przez 30 dni mogę korzystać za darmo.
Awatar użytkownika
Jaha
Posty: 15
Rejestracja: 24 lut 2020, 10:34

Re: Polecane biuro rachunkowe

Post autor: Jaha »

W naszej firmie korzystamy z usług biura rachunkowego Pana Jacka Zembatego z Bolesławca https://www.biurorachunkoweboleslawiec.pl/oferta . W zakresie usług kadrowo-płacowych są oni niezastąpieni. Swoje zobowiązania zawsze wykonują bardzo starannie i bez zbędnej zwłoki. Jest to zdecydowanie bardziej opłacalna opcja, niż tworzenie do tego celu specjalnego działu w firmie lub załatwianie tego typu spraw osobiście.
Awatar użytkownika
Porion77
Posty: 158
Rejestracja: 15 gru 2019, 11:08

Re: Polecane biuro rachunkowe

Post autor: Porion77 »

Zdecydowanie polecam współpracę z biurem http://entraco.pl/. Rzetelni, uczciwi i kompetentni. Zawsze doradzą w trudnych kwestiach i pilnują wszystkich terminów. Poza tym bardzo uprzejmie i życzliwie.
JacekRałski

Re: Polecane biuro rachunkowe

Post autor: JacekRałski »

Ja mogę polecić biuro w samym Żaganiu na Jana Pawła https://www.biurorachunkowe-zembaty.pl/kontakt. Biuro podejmie się takich działań jak prowadzenie rachunkowości, doradztwa podatkowego czy obsługi kadrowo- płacowej firm.
ODPOWIEDZ