obróbka metali skrawaniem

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
Awatar użytkownika
kryspin-62
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2022, 10:00

obróbka metali skrawaniem

Post autor: kryspin-62 »

Kto z was pracuje w zakładzie, w którym wykorzystuje się różne maszyny do obróbki metali? Zadaję takie pytanie, bo ja będę musiał u siebie wymienić kilka maszyn i przydałyby mi się rady na ten temat. Przede wszystkim przydałaby mi się nowa tokarka uniwersalna. Polecacie jakiś konkretny model? Chętnie przyjrzę się różnym propozycjom i sam wybiorę, dzięki!
kitek

Re: obróbka metali skrawaniem

Post autor: kitek »

Wiesz co, jeżeli mogłabym ci coś doradzić, to myślę że bardzo profesjonalne wycinanie laserowe oferuje między innymi firma ciecie-laserem.fasanio.pl. Jeżeli wcześniej o nich nie słyszeliście, to koniecznie sobie tam zerknijcie. Myślę że nie będziecie rozczarowani ich propozycjami.
oleeek

Re: obróbka metali skrawaniem

Post autor: oleeek »

Można też postawić na cięcie laserem stali. Obserwuję, że niektóre z tych przedsiębiorstw proponują interesujące rozwiązania w tej dziedzinie, a ich personel zdaje się być fachowo przeszkolony i doświadczony, co ma kluczowe znaczenie przy tego rodzaju usługach.
piżka

Re: obróbka metali skrawaniem

Post autor: piżka »

Korund brązowy to klucz do osiągnięcia doskonałego wykończenia powierzchni. Mam z nim bardzo dobre doświadczenia i gorąco polecam każdemu, kto potrzebuje efektywnego ścierniwa. Zobacz więcej szczegółów tutaj: https://shop-pl.wabrasives.com/scierniw ... azowy.html
Wiktoria99

Re: obróbka metali skrawaniem

Post autor: Wiktoria99 »

Witam wszystkich! Czy ktoś ma doświadczenie z zakładami wykonującymi obróbkę metali w Zatorze https://artgrom.pl/obrobka-metali/bielsko-biala/ Chciałbym zlecić pewne prace i szukam sprawdzonego wykonawcy. Z góry dzięki za wszelkie wskazówki!
pimpek

Re: obróbka metali skrawaniem

Post autor: pimpek »

Nowoczesną firmę, która zajmuje się profesjonalnie obróbką stali znajdziecie tutaj: https://dabew.com.pl/ . Ich obróbka stali jest szybka i bardzo precyzyjna dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Zajmują się również malowaniem proszkowym, co daje dużą estetykę, a także chroni materiały przed korozją i czynnikami chemicznymi. Oferują malowanie proszkowe aluminium, stali i ocynkowanych powierzchni.
ODPOWIEDZ