Kadry i płace

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
Awatar użytkownika
izzy2311
Posty: 15
Rejestracja: 09 kwie 2019, 18:41

Kadry i płace

Post autor: izzy2311 »

Cześc, jak prowadzicie w swoich firmach dział kadr i płac? Ja znalazłem ostatnio bardzo fajną opcje, mianowicie oprogramowanie https://wfirma.pl/kadry-i-place które bardzo ułatwia sprawę. Pomaga ono w sporządzaniu umów o pracę, można prowadzic z niego ewidencje czasu pracy i rozliczac wynagrodzenia. Bardzo fajny program o niskim koszcie, a dodatkowo wspierany jest przez ekspertów. Znacie może?
Awatar użytkownika
bulbulator
Posty: 30
Rejestracja: 29 cze 2019, 18:49

Re: Kadry i płace

Post autor: bulbulator »

U mojej siostry za prawidłowe prowadzenie spraw kadrowo-płacowych odpowiada biuro rachunkowe Giszowiec. Mają spore doświadczenie w tej tematyce, są bardzo dobrze przygotowani merytorycznie, dzięki czemu żadna kontrola podatkowa im nie jest straszna.
Awatar użytkownika
Karol
Posty: 11
Rejestracja: 24 paź 2019, 10:16

Re: Kadry i płace

Post autor: Karol »

U mnie, jak u przedmówcy, za takie sprawy odpowiada biuro rachunkowe http://www.status.waw.pl/ Są rzetelni i mają kompetentną kadrę. Dzięki temu nie muszę się niczym martwić. Wszystkie wypłaty, opłaty i cała papierologia jest ogarnięta na czas. Jeśli mam jakieś wątpliwości, zawsze mi wszystko wyjaśnią. Działają sprawnie i błyskawicznie, są godni zaufania.
Awatar użytkownika
lolina32
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2019, 19:36

Re: Kadry i płace

Post autor: lolina32 »

Po 2003 roku wszystkie dokumenty płacowe muszą być przechowywane przez 50 lat! Dla przedsiębiorcy może to być spory problem, biura rachunkowe też nie mają łatwo. Dokumenty te są dobrem najwyższym, gdyż służą do późniejszego wyliczania stawki emerytury. Dobrym rozwiązaniem są nowe technologie, przechowywanie i obrót dokumentów w formie elektronicznej. Taką usługę świadczy firma https://primesoft.pl/
Awatar użytkownika
85Mich
Posty: 39
Rejestracja: 30 paź 2019, 11:36

Re: Kadry i płace

Post autor: 85Mich »

Ja mogę polecić biuro NOVUM z Gdyni , które znajduję się na Partyzantów 39/26 http://biurorachunkowe-novum.pl/index.htm . Biuro oferuję usługi z zakresu : ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, prowadzenie książki przychodów i rozchodów, świadczenie usług kadrowo-płacowych oraz doradztwo podatkowe.
Awatar użytkownika
lowest
Posty: 703
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:38

Re: Kadry i płace

Post autor: lowest »

Odwiedź ten artykuł https://podsluchy24.pl aby dowiedzieć się wiecej o tym.
Awatar użytkownika
Ola_
Posty: 23
Rejestracja: 16 paź 2019, 13:13

Re: Kadry i płace

Post autor: Ola_ »

Moim zdaniem prowadzenie spraw kadrowo-płacowych warto zlecić na zewnątrz. Wiele firm korzysta z tego typu rozwiązania, co pozwala zaoszczędzić nie tylko sporo czasu ale i zredukować koszty związane z utrzymaniem specjalisty od kadr i płac. Wielu moich znajomych korzysta i poleca obsługę kadrową Rzeszów https://www.asset.rzeszow.pl/swiadczone ... --placowa/ Zajmują się prowadzeniem akt osobowych pracowników, uwzględniającą dokładną ewidencję urlopową, chorobową i płacową.
leśka

Re: Kadry i płace

Post autor: leśka »

Jeśli nie chcecie samodzielnie prowadzić spraw kadrowych oraz rozliczać płac, to warto takie zadanie powierzyć profesjonalistom, którzy znają się na tym co robią i przede wszystkim kompleksowo podejdą do tematu. Tutaj https://biurowektor.pl/kadry-i-place/ warto sobie zerknąć. Jest tam ciekawa oferta biura rachunkowego w tym zakresie. Oferuje ono również obsługę księgową. Warto zastanowić się nad tego typu rozwiązaniem.
wąsala

Re: Kadry i płace

Post autor: wąsala »

Zobacz ofertę kadrowo-płacową http://biurorachunkowe-sastax.pl/Kadry , moim zdaniem takich biur warto szukać bo poza rozliczeniami służą tez rada i podpowiadają najrozsądniejsze rozwiązania nie tylko kadrowe ale tez w zakresie księgowości i ogólnie rozliczeń firmy
dżon

Re: Kadry i płace

Post autor: dżon »

ja prowadze tylko ksiegowosc tutaj https://ksiegowiwroclaw.pl/ wlasciwie to od wszystkiego mam ludzi bo sam srednio ogarniam tematy papierow i formalnosci.. ja sie skupiam na dobrych dostawcach, na trzymaniu terminow, dbaniu o klienta, o firme i o reklame odpowiednia a to jak wyglada firma od srodka to juz nie moja bajka :P
Wąsaty

Re: Kadry i płace

Post autor: Wąsaty »

Co by nie mówić to oczywiście jest to jeden z najważniejszych działów i ja jestem zdania, że oczywiście warto jest co nieco na ten temat wiedzieć. Właśnie dlatego ja również polecam każdemu świetny artykuł http://mikroprzedsiebiorcaroku.pl/a/dkz ... o-korzysci gdyż w nim wyjaśniono jak działa Payroll oraz co się z nim wiąże.
perełka

Re: Kadry i płace

Post autor: perełka »

W każdej firmie kadry i płace są bardzo ważne. Pracy w takim dziale nie brakuje przecież. Dlatego jak jest możliwość, to warto wprowadzać ułatwienia jak elektroniczne wnioski urlopowe, na https://www.teta-air.pl/poradnik/elektr ... ewnetrzne/ można się o tym więcej dowiedzieć. Zdecydowanie godne rozważenia rozwiązanie.
ODPOWIEDZ