Instalacja pomy ciepła

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
Awatar użytkownika
Gustaw_88
Posty: 23
Rejestracja: 21 cze 2019, 7:04

Instalacja pomy ciepła

Post autor: Gustaw_88 »

Hej! Chcę zlecić zaufanej firmie instalacje pompy ciepła. Z tego względu robię rekonesans wśród różnych firm i zastanawiam się z czyich usług skorzystać. Macie może jakieś zdanie na temat firmy https://kdpinvest.com/?
Awatar użytkownika
Bartek
Posty: 50
Rejestracja: 18 lip 2019, 14:45

Re: Instalacja pomy ciepła

Post autor: Bartek »

Korzystałem z jej usług, kiedy potrzebowałem montażu instalacji fotowoltaicznej. To była zdecydowanie dobra decyzja. Dzięki temu mam naprawdę dobre jakościowo panele.
Awatar użytkownika
polkis
Posty: 62
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:55

Re: Instalacja pomy ciepła

Post autor: polkis »

Ja to muszę w skrajnie inne pompy zainwestować, także mnie pod tym kątem proszę nie obmawiać, a możecie mi za to wskazać, które pompy zatapialne są najlepsze. Chodzi o przepompowanie sporej ilości wody niemal codziennie, więc maszyna będzie w ciągłym ruchu, w ciągłej pracy. Czy możecie mi pomóc coś porządnego dobraać?
Awatar użytkownika
serwisant
Posty: 67
Rejestracja: 16 lip 2020, 13:30
Kontakt:

Re: Instalacja pomy ciepła

Post autor: serwisant »

Gdy decydujemy się na remont powinniśmy pamiętać o wielu istotnych rzeczach które na pierwszy rzut oka są nieoczywiste, jak np instalacje elektryczne czy instalacje sanitarne. Najczęstszą przyczyną wymiany tej pierwszej jest upływ czasu. Zużyte i niesprawne kable elektryczne tracą nie tylko na użyteczności, ale potencjalnie mogą także stanowić zagrożenie zdrowia lub życia. Wymiana instalacji elektrycznej to praca zdecydowanie dla specjalistów elektryków, niebezpieczeństwo wynikające z pracy z prądem elektrycznym jest bardzo znaczne i należy bezwzględnie uważać, aby bez odpowiedniej wiedzy i przeszkolenia nie próbować samodzielnych manipulacji przy okablowaniu. Nietrudno stwierdzić, że montaż kabli elektrycznych to zadanie nie dla laika. Podobnie, choć już nie tak niebezpiecznie sprawa wygląda w przypadku instalacji sanitarnych, chyba że mamy na myśli instalacje gazowe, które również są częścią "większego" organizmu. W pełni sprawna klimatyzacja czy wentylacja są rzeczami, które znacząco ułatwiają nam codzienne życie. Na rynku jest wiele firm które wykonują przegląd instalacji sanitarnych. Należy pamiętać, że ich przegląd powinien być wykonywany przed odpowiednich specjalistów posiadjących stosowne pozwolenia do wykonywania tego typu prac. Ich przegląd powinien odbywać się w miarę możliwości w regularnych odstępach czasu, co pomoże zapobiec ewentualnym niebezpieczeństwom jakie mogą wynikać z braku ich przeglądu.
http://budowa-remonty.xlx.pl/
ZgredekŻŻ

Re: Instalacja pomy ciepła

Post autor: ZgredekŻŻ »

Jak pompa ciepła, to tylko z nimi: https://www.soltherm.pl/pompy-ciepla-wroclaw/ instalowali u mnie i polecam. Zero problemów. A samo rozwiązanie jest fantastyczne.
Awatar użytkownika
xerxes
Posty: 85
Rejestracja: 24 cze 2020, 23:22

Re: Instalacja pomy ciepła

Post autor: xerxes »

To ja z kolei odsyłam was do sklepu instalacyjnego JP-Instalacje https://www.jp-instalacje.pl/ z Chorzowa. Firma działa kompleksowo, bo oferuje też montaż instalacji gazowych, wodno-kanalizacyjnych i grzewczych. My u nich kupowaliśmy pompę ciepła i oni nam ją montowali, także sprawdziliśmy firmę w praktyce i powiem wam, że są solidni i cenowo w porządku, szybko się uwinęli z montażem.
Michałek

Re: Instalacja pomy ciepła

Post autor: Michałek »

Hej, wiem ze nie w temaie ale co wiecie o pompach zatapialnych? Potrzebuję takiej, mają na https://www.ponako.pl/pompy-zatapialne/ ale chce rozeznac sie wtemacie, zeby nie umocyzyc kasy
Kryśkowiak

Re: Instalacja pomy ciepła

Post autor: Kryśkowiak »

Gustaw_88 pisze: ↑13 mar 2020, 0:59 Hej! Chcę zlecić zaufanej firmie instalacje pompy ciepła. Z tego względu robię rekonesans wśród różnych firm i zastanawiam się z czyich usług skorzystać. Macie może jakieś zdanie na temat firmy https://kdpinvest.com/?
Tej firmy niestety nie znam i nie mogę się wypowiedzieć na jej temat, ale mogę za to polecić firmę z Częstochowy. Zajmuje się nie tylko pompami ciepła, ale także panelami słonecznymi. Dużo znajomych korzystało z ich usług, także warto zajrzeć i sprawdzić. Może doradzą coś na miejscu: pompy ciepła Częstochowa.
Awatar użytkownika
Bogdan67
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2021, 8:20

Re: Instalacja pomy ciepła

Post autor: Bogdan67 »

Jesli chcecie mieć dobrze zamontowaną pompę ciepła, postawcie na sprawdzoną firmę. Dla mnie taką firmą jest Stilo Energy. montowali u mnie zarówno pompę jak i panele fotowoltaiczne. Rzetelna robota.
ODPOWIEDZ