Firma transportowa - jak się rozwijać?

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
Łopek

Firma transportowa - jak się rozwijać?

Post autor: Łopek »

Witam!
Chciałbym zapytać osoby które prowadzą swoją firmę transportową jak ją rozwijacie i jednocześnie na co zwracacie szczególną uwagę, aby jednak skuteczniej obsługiwać klientów, unikać błędów i mieć kontrolę nad wszystkimi pracownikami kiedy firma się rozwija i tym samym rośnie nam flota oraz ilość zatrudnionych kierowców.
Liczę na Waszą pomoc :)
DamianOł

Re: Firma transportowa - jak się rozwijać?

Post autor: DamianOł »

Trudno powiedzieć, bo jednak w firmie transportowej jest wiele aspektów które należy dopracować. W moim przypadku akurat duże możliwości daje system do monitoringu gps od Flotman dzieki czemu mamy kontrolę nad lokalizacją samochodów, planowaniem tras przejazdów integracje z giełdami zleceń i też system do obsługi pracowników, czy nawet ostatnio z możliwością zdalnego odczytu danych z tachografu.
Rołek

Re: Firma transportowa - jak się rozwijać?

Post autor: Rołek »

Uważam, że to bardzo dobry kierunek o którym pisze poprzednik. Przede wszystkim w przypadku Flotman można jak najbardziej zwiększać wydajność oraz poprawiać zyski jednocześnie ograniczając zbędne wydatki. Dlatego też w mojej opinii warto odwiedzić ich stronę i zapoznać się z zestawioną ofertą, tym bardziej że też własnie ten system jest stale rozwijany.
Łopek

Re: Firma transportowa - jak się rozwijać?

Post autor: Łopek »

Rołek pisze: ↑11 cze 2021, 13:35 Uważam, że to bardzo dobry kierunek o którym pisze poprzednik. Przede wszystkim w przypadku Flotman można jak najbardziej zwiększać wydajność oraz poprawiać zyski jednocześnie ograniczając zbędne wydatki. Dlatego też w mojej opinii warto odwiedzić ich stronę i zapoznać się z zestawioną ofertą, tym bardziej że też własnie ten system jest stale rozwijany.
Dzięki wielkie za pierwsze podpowiedzi! Na pewno wezmę pod uwagę i oczywiście oby się naprawdę dobrze w naszej firmie sprawdził.
DamianKreś

Re: Firma transportowa - jak się rozwijać?

Post autor: DamianKreś »

Odnośnie firmy transportowej na pewno wiele zależy od tego, aby odpowiednio zarządzać swoją flota samochodów żeby jednak pracować w pełni efektywnie i tym samym obsługując klientów zgodnie z ustalonymi warunkami oraz terminami. Dlatego wprowadziliśmy system flotman który daje duże możliwości również pod względem kontroli, zużycia paliwa, stanu technicznego, ale również duża ochrona przed kradzieżą tym bardziej jeżeli macie dużą flotę aut dla przedstawicie, sprzętu na wynajem, czy samochodów ciężarowych.
HubertLeś

Re: Firma transportowa - jak się rozwijać?

Post autor: HubertLeś »

DamianKreś pisze: ↑28 cze 2021, 14:13 Odnośnie firmy transportowej na pewno wiele zależy od tego, aby odpowiednio zarządzać swoją flota samochodów żeby jednak pracować w pełni efektywnie i tym samym obsługując klientów zgodnie z ustalonymi warunkami oraz terminami. Dlatego wprowadziliśmy system flotman który daje duże możliwości również pod względem kontroli, zużycia paliwa, stanu technicznego, ale również duża ochrona przed kradzieżą tym bardziej jeżeli macie dużą flotę aut dla przedstawicie, sprzętu na wynajem, czy samochodów ciężarowych.
Myślę, że to może być dobry kierunek rozwoju jeżeli szukacie skutecznych opcji w zakresie poprawy wydajności pracy w firmie transportowej.
KrzystofZyś

Re: Firma transportowa - jak się rozwijać?

Post autor: KrzystofZyś »

Również uważam, że bardzo dobrze może sprawdzić się system Flotman który daje duże możliwości biznesowe zarówno jeśli chodzi o zarządzanie flotą, zwiększanie możliwości pozyskiwania zleceń i wykorzystywania przestrzeni załadunkowej aby każdy przejazd był jak najbardziej opłacalny bo wygodnej trasie. Pozdrawiam!
Sławomir

Re: Firma transportowa - jak się rozwijać?

Post autor: Sławomir »

W przypadku mojej firmy korzystam z systemu monitoringu GPS dla floty ze strony https://safefleet.pl/ , ponieważ uważam, że są to specjaliści w swojej branży. Dzięki ich systemowi mogę na bieżąco obserwować stan samochodów, stan kierowców, ich styl jazdy oraz sytuacje na drodze.
ODPOWIEDZ